Nieuw contract met Cenflumarin !
Na de Scholengroep 27 uit Oostende (Maritiem Instituut Mercator en De Avondschool) hernieuwde nu ook het Cenflumarin van het GO! het vertrouwen in VLOOT met betrekking tot het gebruik van vaartuigen voor de opleiding van leerlingen van hun school.
Alles wijst op een verdere stijging van het leerlingenaantal in het maritiem onderwijs. Er was dan ook nood aan een grondige evaluatie en bijsturing van de vaarcapaciteit voor de leerlingen/studenten.
De nieuwe overeenkomst die afgesloten wordt voor 3 jaar en dan stilzwijgend kan verlengd worden, voorziet in vaarten met de loodsboten, alsook in dagvaarten aan de kust en te Antwerpen.
VLOOT stond in 2009 voor 5217 leerlingdagen aan boord van haar schepen, wat een stijging betekende van 18% tegenover 2008.
www.cenflumarin.be









